Google+

DZIKA AFRYKA – TO JUZ JEST KONIEC

Dodaj komentarz

26 lutego 2017 - autor: SABATOWKA

Niestety, koniec rajdu zbliża się nieuchronnie.

dscf0896-kopiowanie

Rankiem wyruszamy z Wavecrest. Na tyłach hotelu stoi niedbale zaparkowany mały samolot. Mijamy go i ruszamy galopem przez pas startowy, na środku którego  tkwi oczywiście Paweł z kamerą.

dscf0900-kopiowanie

dscf0902-kopiowanie

Poprzedniego wieczoru, wbrew naszym sugestiom, Ashley długo nas przekonywał, do ominięcia operatora w bezpiecznej odległości bez  – broń Boże – prób skoków przez niego. Mimo odbytej pogawędki, kiedy tylko się zbliżamy, Paweł ucieka zostawiając kamerę na środku pasa. Doprawdy, byłam głęboko urażona tym brakiem zaufania.

Galopujemy w stronę Tremery, wzdłuż przepięknych plaż, na których odpoczywają rozleniwione krowy. W falach niezmiennie widać delfiny i wieloryby. To już ostatni raz, kiedy możemy je obserwować. Ashley prowadzi do wraku statku, potem długi galop wśród łąk  w stronę hotelu, na lunch. Stare, dobre Tremerys żegna nas wspaniałym posiłkiem.

img_4162-kopiowanie

I znów galop w stronę promu, i przeprawa przez rzekę. Żegnamy się z końmi w stajni koło Country Clubu (już wcale nie tak strasznego). Pracujące dziewczyny biegną w stronę koni:

– Oh, Regin, potrzebujesz natychmiastowej kąpieli! – woła sympatyczna Azjatka i wyprowadza mojego ulubieńca na soczystą trawę.

Pakujemy bagaże na samochód, a sami roześmiani, zakurzeni piechotą udajemy się w stronę domu Ashley’a. Jak wiele mamy sobie do powiedzenia! Jak ciężko się rozstać!

 Clint całą noc przesiedział na skałach i złowił ogromne dwie ryby. Dziś nocujemy w domu organizatorów, będzie tradycyjny braj (właśnie z tych ryb) i  całe misy sałatek przygotowane przez Julie Ann. Wieczór jest zbyt krótki, a w nocy przychodzi deszcz.

dscf0882-kopiowanie

Rankiem zaczajony taksówkarz zabiera nas na lotnisko. To już naprawdę koniec.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Google Translate

  • 103 688 VISIT

MOST POPULAR

W krainie słońca
IT
CONTACT
ORLA PERC
MESSEMBRIA
Alvani na sprzedaż!

Archiwum

%d blogerów lubi to: