Google+

SPRZEDAZ KONI

Dodaj komentarz

26 czerwca 2016 - autor: SABATOWKA

Przychodzi taki czas, kiedy trzeba podjęć męską decyzję, otrzeć ukradkiem łzę, odrzucić wątpliwości i nadmierne zatroskanie, mieć twardą d… i ogłosić konie na sprzedaż. W każdej stadninie hodowlanej priorytetem jest wysłać „maleństwa” w świat, aby cieszyły innych jeźdźców i jak to przy maleństwach, zawsze pojawia się masa wątpliwości i wykrętów typu: „A, bo jeszcze nie są gotowe”, „A, może jeszcze podszlifować”, „A, wrażliwa”, „Teraz chcę się sam/a pocieszyć jazdą”, itd, itp. Czas jednak leci, koni przybywa, a sentymenty odkłada się na bok. Tak to stadninę ostatnio opuścił nasz złotowłosy pupilek Zmarzlinek (Ice Peppy Jac), a teraz chcemy zaprezentować dwie wspaniałe klacze, które czekają na nowych właścicieli.

DSCN6672 DSCN6676

m5_1600x1067 A1_1600x1067

Pierwsza z nich  (zdjęcia powyżej) to gniada klacz XX, ur. w 2004 roku – Marita po Beaconsfield od Margerytka po Enjoy Plan. Jej wymiary to: 164 (wys. w kłębie) – 198 (obwód klatki piersiowej) – 20,0 (obwód przedniego nadpęcia). Klacz wpisana jest do Księgi AQHA w dziale koni XX. Urodziła 3 źrebięta. Znakomicie nadaje się do małego sportu oraz rekreacji. Jest spokojna w obsłudze, przyjemna w jeździe. Marita ma wspaniały, miękki ruch i bardzo się stara spełniać życzenia jeźdźca. Reaguje na delikatne pomoce. Lubi być chwalona, a za każdą pochwałę odwdzięcza się jeszcze rzetelniejszą pracą. To pozbawiona złośliwości, wrażliwa dziewczyna dla jeźdźca, który okaże wobec niej spokój i serce. Sprawdzi się w rekreacji i małym sporcie.

DSC_0016

k2

IMG_5077 (Kopiowanie)

DSC_1388

Druga klacz  (powyżej) to kasztanka Megerytka Gift Whiz ur. w 2006 roku, po Brodaniac Whiz (QH) od Margerytka (XX) po Enjoy Plan. Rasa apendix (folblut x QH). Wymiary: 167 (wys. w kłębie) – 200 (obwód klatki piersiowej) – 21,0 (obwód przedniego nadpęcia). Margerytka (zwana Kasztanką) ma bardzo przyjemny, wygodny chód, jest niesamowicie odważna – zwłaszcza w terenie – jednocześnie spokojna i zrównoważona. Zarówno w obsłudze, jak i w stadzie bezproblemowa. Lubi, gdy poświęca się jej uwagę, dlatego w stajni bacznie wygląda z boksu w oczekiwaniu na pogłaskanie. Kasztanka to wspaniały kompan w tereny. Na placu chętna do nauki, ciekawa nowych zadań. Reaguje na delikatne pomoce. Będzie dobrym koniem dla osoby jeżdżącej rekreacyjnie oraz do małego sportu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Google Translate

  • 89,298 VISIT

Archiwum

%d blogerów lubi to: