Google+

Mistrzostwa Swiata w WKKW – Strzegom 2009

Dodaj komentarz

15 września 2009 - autor: SABATOWKA

Mistrzostwa Świata w WKKW 2009

W dniach 21-23 sierpnia 2009roku w Strzegomiu odbywał się Finał Pucharu Świata w WKKW i po prostu nie mogliśmy nie pojechać, bo okazja, aby na żywo oglądać czołówkę wukakawistów nie zdarza się często.

Wybraliśmy kros jako najbardziej widowiskowy. Relacje były w mediach nie ma potrzeby się powtarzać, więc tylko parę naszych prywatnych spostrzeżeń i  fotek.

Na początku przykleiłam się do rozprężalni i z prawdziwą przyjemnością patrzyłam na spokojną pracę jeźdźców, konie poruszające się płynnie i jakby od niechcenia pokonując e treningowe przeszkody. Przyznaję, że od początku gorąco kibicowałam Markowi  Toddowi  bo pamiętałam jego wspaniałe przejazdy na Charismie. Trzeba być kimś aby przez trzydzieści  lat utrzymywać się w światowej czołówce.

Przeszkody zaprojektowane przez Rudigera Schwartza były może mniej widowiskowe za to bardziej trudne technicznie a nawet zdradliwe. I wielu wspaniałych jeźdźców przegrało walkę z trudnością krosu, między innymi Todd… Ale ukoiłam ból serca obserwując piękny i czysty przejazd Pawła Spisaka na Wieruszu. Wierusz jest potomkiem ogiera Chyszów na którym zwyciężał zaprzyjaźniony z nami Józef Vania.  Ale to już zupełnie inna bajka…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Google Translate

  • 90,146 VISIT

MOST POPULAR

Archiwum

%d blogerów lubi to: