Google+

Stadnina koni Sabatowka

Dodaj komentarz

14 kwietnia 2007 - autor: SABATOWKA

     Nic nie zastąpi prawdziwej wizyty i rozmowy z ludźmi, jednak Internet znacznie skrócił drogę do ich poznawania. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną, co być może będzie początkiem wspólnej znajomości.

     Nazywamy się Małgorzata i Henryk Kopel. Prowadzimy stadninę koni „Sabatówka” położoną zaledwie 20 min drogi na południowy-zachód od Przemyśla (woj.podkarpackie). Nasza stadnina to typowo rodzinne przedsiębiorstwo. Powstała w latach 90-tych i zajmuje się hodowlą koni pełnej krwi oraz Quarter Horse.  Henryk z wykształcenia jest magistrem zootechniki, posiada również wieloletnie doświadczenie pracy z końmi w stadninach hodowlanych (Nowa Wioska, Stubno, Kalników, Bełwin), dlatego też głównie On zajmuje się prowadzeniem Sabatówki. Małgorzata, choć z zawodu jest stomatologiem, od wielu lat pasjonuje się zarówno hodowlą, jak i jazdą konną (w tym stylem western), dlatego też jest nieocenioną pomocą w pracy oraz w podejmowaniu wszelkich decyzji dotyczących stadniny.

     Gospodarstwo jest położone w czystym, ustronnym miejscu  i posiada atest gospodarstwa ekologicznego. Użytkujemy około 30ha, z czego połowę stanowią łąki oraz pastwiska. Prowadzimy również profesjonalny pensjonat dla koni hodowlanych i rekreacyjnych.

     Z racji swojego położenia stadnina Sabatówka stanowi doskonałą bazą wypadową na krótkie, kilkugodzinne, a także dlugie, kilkudniowe tereny. Możliwe jest zorganizowanie rajdu konnego np. w Bieszczady, czy do niektórych fortów twierdzy austrowęgierskiej (np.fort Łętownia).  Z swojej strony oferujemy szeroki bagaż doświadczeń, który może Ci pomóc w podjęciu decyzji dotyczących hodowli oraz jazdy konnej, dzięki czemu osiągniesz swój cel. Mamy nadzieje, że na tej stronie znajdziesz to czego szukasz! Zapoznaj się z naszą ofertą. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Google Translate

  • 88,695 VISIT

Archiwum

%d blogerów lubi to: